Koťátka

Kocourkové z druhého kontrolovaného vrhu naší Cessie, otcem je Nikko.  Narozeni 30. 9. 2017. S rodokmenem, savannah F6 SBT registrovány u TICA USA.

Balder - Samec ,narozen jako první. Jeho zbarvení srsti Black (melanistic) je příležitostné a velmi vzácné pro plemeno savannah. Kocourek roste rychleji, než jeho bráška a pravděpodobně bude dost velký po otci. Je velice socializovaný, chutnají mu i kvalitní granulky.

Bowie - Samec, narozen jako druhý. Jeho zbarvení je Brown Spotted Tabby. Takový trošičku mamánek, ale velice přítulný a hravý kocourek. Chutná mu jen masíčko, nebo kapsičky s vysokým obsahem masa, granulky odmítá.

Kocourci pochází z kontrolovaného vrhu (B), plemeno Savannah F6 SBT, registrovaní TICA USA. Mají postavu, tvar hlavy a uší typickou pro toto plemeno Savannah. Barva srsti s vysokým kontrastem je v souladu s mezinárodně uznávanou normou pro toto plemeno. Každopádně budou mít veškerá potřebná očkování, odčervení, čip a potvrzení o negativním testu na genetické choroby. Jsou socializovaná, laskavá, mazlivá a hravá. Všechny kočičky s námi bydlí v rodinném domě, takže jsou obeznámeny s každodenním životem a zvuky domácnosti. Už od mala naučena na kočičí toaletu.

Oba kocourci našli nové domovy v ČR a jsme plně přesvědčeni, že mají hodné páníčky :-) s kterými zůstáváme v kontaktu.