Nikko

Chovný kocour plemene Savannah F5 SBT, narozen 12.9. 2016. Maminka se jmenuje Almasi Milli F4 C a Tatínek Kajambo Nour F5 SBT. Registrovaný u TICA USA.

Nikko je přivezen z Německa. Nosí v sobě poměrně dost znaků servala. Jeho postava je štíhlá, dlouhá, vysoké nohy. Srst Brown (Black) Spoted Tabby. Kocourka jsem přivezl když mu bylo 4-5 měsíců. Už v té době byl o něco vetší než naše ostatní dospělé kočky.

Momentálně má 37cm v kohoutku za pohybu a váží přes 6,5Kg. Je ve výborné kondici.

Kocourek zapadl velice rychle do naší domácnosti. Jako kotě přebýval mezi námi v celé domácnosti, protože je dost přítulný. Velice se fixoval na paničku, ke které se neustále mazlí, objímá ji packami a dává ji všemožně najevo svou lásku.  Nikko je čistotný, socializovaný a jeho předností je to, že ani jako kotě nezničil nic co není na hraní. Protože dospěl, už nemůže být společně s ostatními kočkami. Momentálně přebývá v prostorném půdním podkroví, které jsme mu přestavěli na kočičí prostory. Zároveň má možnost chodit do prostorné venkovní voliéry. Pravidelně ho chodíme navštěvovat, hrát si s ním a starat se o jeho veškeré potřeby.

Fotogalerie: