Koťátka

Jsou z třetího kontrolovaného vrhu naší Cessie, otcem je Nikko. Koťátka narozena 13.7.2019 generace F6 SBT k rezervaci. 

Cesar - Samec, narozen jako první. Jeho zbarvení je zlatá Brown Spotted Tabby.  Cesar baští zatím kapsičky a granulky ho nelákají. Jeho povaha je klidná, k rodině a okolí velice přátelský. Před návštěvou je zpočátku trochu plachý, ale po několika minutách se otrká a přijde.

Constance - Naše první Samička, narozena jako druhá. Její zbarvení je o něco světlejší Brown Spotted Tabby. Cony baští od začátku granulky a kapsičky jí zatím moc nejedou. Je přátelská a velice ráda přijde přivítat i návštěvu.  

Kočička a kocourek pochází z kontrolovaného vrhu (C), plemeno Savannah F6 SBT, registrovaní TICA USA. Mají postavu, tvar hlavy a uší typickou pro toto plemeno Savannah. Barva srsti s vysokým kontrastem je v souladu s mezinárodně uznávanou normou pro toto plemeno. Každopádně budou mít veškerá potřebná očkování, odčervení, čip a potvrzení obou rodičů o negativním testu na genetické choroby. Jsou socializovaná, laskavá, mazlivá a hravá. Všechny kočičky s námi bydlí v rodinném domě s možností jít do venkovní voliéry, takže jsou obeznámeny s každodenními zvuky. Už od mala naučena na kočičí toaletu. K mání v koncem října.

Fotogalerii a aktuální informace budeme postupně obměňovat.